cinsel hikaye mobil

yorum yok
okuma
8 Nisan, 2019

cinsel kaliteli ve seviyeli sohbet odaları içerisinde sizleri bilgilendiriyoruz. cinsel hikaye ve hikayeler makalemiz de cinsel sohbet vede cinsel hikayeler konusunda açıklık getireceğiz. İyi geceler.Gecenin ürkek kanatlarından, şu saatlere uygun bir şeyler karalamak istiyorum. Cinselliği bilmeyenle yaşamayacaksın. kız arkadaşım ile önce cinsel konular hakkında konuşmaya başladık sonra.. Hayatıma giren kadınlar genelde tecrübelerim doğrultusundaydı. Bir süre öncesinde tanıştığım kız arkadaşım ise deneyimsizdi. Fakat güzel olması onu çekici kılıyordu. Bu durumda benim yelkenler suya iniverdi.

Hala bakire olmasına şaşırmıştım.

İlk buluşmamız evde olmuştu. Üç beş sohbet, sarılma sonrasında yastık sohbetine yatay geçiş yapıverdik. Kız bakire. Haliyle ilerleyemiyorsun. Yollar kapalı. Oral seks, ön sevişme arasında paslaşmalarla maçı götürmeye çalışıyorum. İyi de profesyonel futbolcuyum, gol atmazsam olmaz ki. Jubile mi yapıyoruz anasını satayım? Ön sevişme, oral derken gerçek birleşmeye geçmek istiyor, altımda deliriyor. Bu her buluşmamızda rutine bağlamıştı. Ben bekaretine katiyen dokunmayacağımı net bir şekilde belirtmiştim. Sonunda anal sekste karar kıldık. İnceliklerini, ne yapması ve ne yapmaması gerektiğini anlattım kendisine. Beklenen gün geldi. Bizde haliyle heyecan. Ama yok. İlerleyemiyoruz. Kadın acı çekiyor. Ben de zorlayamıyorum ki. İçim elvermez. Ben denedikçe doggy pozisyonunda kamburlaşıyor. Bu daha da acı çekmesine neden oluyor. İlk denememiz fiyaskoydu. Birlikte duş alıp erteledik. Sonrasında kararlı ve kendinden daha emindi. Denememiz başta zor olsa da nihayet parayı kumbaraya atmıştım. İçine boşalmamı söylemiş, ben de buna seve seve evet demiştim. Hataymış, sonradan anladım. Dikkatli davranarak temizlendi. Ben de dikkatliydim çünkü istenmeyen bir durumla karşılaşmak istemiyorduk. Bana durmadan sorduğu soru, hamile kalmam değil mi oluyordu. Ne kadar anlatsam da boş. Fazlasıyla stresliydi. Sonrasındaki bir kaç gün sıradan geçti. Adet olmasını bekliyorum çünkü başımın etini yiyordu. Adeti bir ay gecikince ulan dedim, ulan seni becereceğime sağ elime selam verseydim keşke.

O kadar çok strese bağlamıştı ki bu adet düzenini etkilemişti.

Durum öyle bir hal almıştı ki emin olduğum halde neredeyse ben bile inanacaktım hamile olduğuna. Yaklaşık bir buçuk aylık bir stres döneminden sonra regl oldu. Sonrası mı? Sen yoluna, ben yoluma.


Bir önceki yazımda « makalem var.
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

ETİKETLER :

Benzer Yazılar

düzce sohbet

Düzce Sohbet Ortamı – Kaliteli sohbet sitesi olan Düzce ...

adıyaman sohbet odaları

Adıyaman Sohbet Odaları - adıyaman sohbet sitemiz sizlere kaliteli ve ücretsiz ...

adana sohbet odaları

Adana Sohbet Ortamı - Sitemiz sizlere kaliteli ve ücretsiz bir şekilde Adana ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?