Düzce Sohbet

yorum yok
okuma
15 Mayıs, 2020
düzce sohbet

Düzce Sohbet

– kaliteli chat sitesi sohbet ortamı ile mobil bedava sohbet kullanımı sizlere ücretsiz olarak sohbet yapmanız için kaliteli sohbet odaları aktif edilmiştir.

– Bu alanda mobil ve ücretsiz olarak Düzce iline özel chat sohbet odalarında binlerce kişiyle seviyeli sohbet edebilirsiniz. Düzce sohbet, Düzce chat, Düzce sohbet odaları, Düzce chat odaları, düzce sohbet ortamı, düzce chat ortamı, kaliteli sohbet sitesi ücretsiz olarak sohbet yapmanız için aktif edilmiştir.

Düzce Sohbet Odaları bölümünde sadece kaliteli sohbet ile kalmayıp çeşitli aktiviteler de bulunabilirsiniz.

Düzce Chat ve Sohbet imkanının yani sıra #Radyo ve #Oyun kanallarımız da mevcut bulunmaktadır geniş çaplı radyo yayınlarımız ile dilediğiniz şarkıyı anında dinleyebilir ve dilerseniz sunucuda bulunan DJ programcı arkadaşlarımıza konuk olup, radyodaki dinleycilerele bir araya gelebilirsiniz.

Keyifli müzik eşliğinde oyun kanallarımız da oyunlar oynayabilirsiniz kelime oyunu ile kelime haznenizi genişletebilir #Yarışma kanalı ile bilginizi güçlendirebilirsiniz.

Daha sonra chat kanallarımızda eğlence botlarımız ile sohbet ettiğiniz kişilere sorular sorabilir, sohbet yaparken eğlencenin tadını doyasıyla yaşayabilirsiniz.

Karşılıklı Soru Cevap Sohbet

Sohbet, karşılıklı soru cevap şeklinde devam ettiğinde daha yararlı öğretici nitelikte olabilir. İnsanlar yaradılışı itibariyle de merak eden varlıklardır, bir sohbet ortamı bu merakı iyi kullanmalı, bir şey öğrenip öğretirken ilgi alanları üzerinden konuşmayı başlatmak ve öyle devam ettirmek oldukça önem arz etmektedir.

Düzce Sohbet Ortamı Kuralları

Düzce sohbet odalarında küfür yasaktır. pornografik linkler paylaşmak yasaktır aksi halde admin ve botlar tarafından banlanır ve site girişi engellenir.

Düzce sohbet odasına girerken, rumuza Takma İsim küfür ve argo kelime yazmak yasaktır.

Düzce Sohbet Chat odalarında flood yapmak yasaktır site konuşmalarını engellediği için admin ve botlar tarafından banlanır. Admine küfür,hakaret ve argo yasaktır banlanmaya sebeptir.

Siteye trollmek amaçlı girmek yasaktır aksi taktirde admin tarafından banlanır. Reklam yapmak yasaktır. Siyaset yapmak yasaktır. Telefon, Skype, Ts3 vermek yasaktır aksi takdirde belirli zaman diliminde banlanabir ve uzaklaştırıla bilirsiniz.

Siteye virüs bulaştırıcı link atmak yasaktır aksi takdirde admin tarafında uzaklaştırılır ya da belli zaman diliminde ban atılır.

Discord adresi vermek yasaktır aksi takdirde admin tarafından belli zaman dilimde banlanır ve uzaklaştırılır.


Bir önceki yazımda « makalem var.
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

ETİKETLER :

Benzer Yazılar

düzce sohbet

Düzce Sohbet Ortamı – Kaliteli sohbet sitesi olan Düzce ...

adıyaman sohbet odaları

Adıyaman Sohbet Odaları - adıyaman sohbet sitemiz sizlere kaliteli ve ücretsiz ...

adana sohbet odaları

Adana Sohbet Ortamı - Sitemiz sizlere kaliteli ve ücretsiz bir şekilde Adana ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?